В МОУ працюють над новим законопроєктом "Про оборонні закупівлі"

В Міноборони працюють над новим законопроєктом "Про оборонні закупівлі". Про це повідомили у прес-службі МОУ.

Протягом останнього року Міністерством оборони України велася робота над законопроєктом про особливості закупівель для потреб оборони відповідно до завдань, передбачених постановою Кабінету Міністрів України № 1106 від 25.10.2017 року ʺПро виконання Угоди про асоціацію між Україною з однієї сторони та Європейським союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами членами, з іншої сторониʺ (з. 649 п.1 ʺрозроблення та подання на розгляд Кабінету Міністрів України законопроекту про визначення правил закупівлі у сфері оборони). Об этом сообщает citynews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Проектним офісом реформ було проведено низку міжурядових робочих груп у ході розробки законопроєкту, а вже декілька тижнів як спільно з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства ведеться спільна робота над доопрацюванням та розширенням сфери застосування цього проєкту.


Законопроєкт ʺПро оборонні закупівліʺ передбачає створення прозорого та конкурентного середовища в закупівлях оборонної продукції — товарів, робіт і послуг військового призначення та подвійного застосування. А також з метою гармонізації законодавства в цій сфері з законодавством ЄС. (Законопроєкт є адаптацією Директиви ЄС ʺПро оборонні закупівліʺ 81/2009/ЄС)


Законопроєкт закріплює основні принципи державного регулювання у сфері планування та здійснення оборонних закупівель та окремо зосереджується на питаннях проведення закупівель за визначеними проєктом процедурами. Законопроєкт розширює застосування процедур Закону України ʺПро публічні закупівліʺ, описуючи особливості їхнього застосування у сфері оборони, а також заміняє Закони України ʺПро державне оборонне замовленняʺ та ʺПро особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборониʺ.


Пропонуємо ознайомитись із концептуальними засадами законопроєкту, який вже найближчим часом буде представлений громадськості, експертному середовищу та парламентарям.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/v_mou_pratsyuyut_nad_novym_zakonoproiektom_pro_oboronni_zakupivli_327579.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя