У Києві розпочався саміт Україна-ЄС

У Києві розпочався саміт Україна-ЄС
За результатами зустрічі планується підписання п’ятьох угод щодо фінансової підтримки України з боку ЄС Об этом сообщает online360.in.ua со ссылкой на СМИ.


Президент України Володимир Зеленський зустрів у Маріїнському палаці очільників Європейського Союзу у рамках проведення двостороннього саміту.


Це буде 21-ша зустріч найвищого рівня між сторонами. Лідери підтвердять зміцнення політичного і економічного співробітництва між Україною та Євросоюзом.


Також будуть обговорені перспективи подальшої співпраці.
1 з 4
на весь екран згорнути
У Києві розпочався саміт Україна-ЄС
У Києві розпочався саміт Україна-ЄС
У Києві розпочався саміт Україна-ЄС
Всі фоторепоратажі
Фото: — Дмитро Шенцев — любитель боксу і «русского язика»
Найкращий боксер світу агітує за екс-регіонала, почесного популяризатора російської мови (фото)
Фото: — Лорен Сессельман
Ефектна красуня з Канади. Запаморочливі фото футболістки Лорен Сессельман
Фото: — <span>Система Оберіг-С вже виробляється серійно в Україні</span>
В Україні у серійне виробництво запустили протимінну систему «Оберіг-С»
Фото: — Правоохоронці огородили територію і проводили слідчо-оперативні дії
У Києві біля ТЕЦ «Біличі» чоловік підірвав себе на гранаті
Українську сторону на саміті представляє президент Володимир Зеленський. Від ЄС у Києві присутні президенти Європейської ради Дональд Туск і Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, єврокомісар з політики сусідства та переговорів про розширення Йоганнес Ган.


Як наголошує сторона Євросоюзу, на зустрічі найвищого рівня буде підтверджена підтримка суверенітету і територіальної цілісності України, а також імплементація Мінських домовленостей.


У порядку денному саміту – ситуація в Азовському морі. Лідери також засудять надання російського громадянства українцям на непідконтрольних територіях.


Україна і ЄС обговорять майбутні пріоритети у відносинах, включаючи імплементацію Угоди про асоціацію.


Лідери обговорять прогрес українського порядку денного реформ. В особливості йдеться про боротьбу з корупцією та підтримку Євросоюзу у цьому процесі.


Окрім цього, на саміті підіб’ють підсумки реформ в енергетичному секторі, у сфері державного управління, зміцнення верховенства права.


Також темою обговорень стане двостороння торгівля у контексті імплементації економічної частини Угоди про асоціацію щодо створення поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі (ЗВТ).


За результатами зустрічі високого рівня планується підписання п’ятьох угод щодо фінансової підтримки України з боку ЄС для проведення реформ, а також допомоги Донецькій та Луганській областям і Приазов’ю.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-kijevi-rozpochavsya-samit-ukrajina-jes-608096.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя